| Order No. | 47020.50 |
|---|---|
| GTIN | 4002632921674 |
| Packing unit | 10 in magazine (10 magazines in multipack) |
| Total blade length | 44 mm |
| Blade width | 22 mm |
| Material thickness | 0.20 mm |
| Basic material | Steel |
| Refinement/ Version | no |
| Grind / Sharpening | 2-sided ground-edge |
| Blade facets | Single bevel edge-ground |
| Safety feature | no |
| Blade characteristics | 4-cutting edge blade |
* Deviations within allowable tolerances possible
Steel, Standard ground, no, no
Makes the USED BLADE CONTAINER accessible to all.
title
Video Text
