| Order No. | 171.55 |
|---|---|
| GTIN | 4002632917615 |
| Packing unit | 1 in magazine on self-service card (5 self-service cards in multipack) |
| Total blade length | 60 mm |
| Blade width | 15 mm |
| Material thickness | 1.70 mm |
| Basic material | Ceramic |
| Refinement/ Version | stainless and acid resistant |
| Safety feature | no |
| Blade characteristics | 1-cutting edge blade |
* Deviations within allowable tolerances possible
Ceramic, stainless and acid resistant, no
Makes the USED BLADE CONTAINER accessible to all.
title
Video Text
